Jak se vyznat v podprsenkách? Rozbor zde!

Pro lepší orientaci na eshopu brahunting.eu vytváříme vlastní popisky, které postupně přidáváme ke zboží.

 

 

Střed mezi košíčky

 

Nízký střed podprsenky mezi košíčky

Tento typ podprsenky je vhodný pro pevná prsa. Nejvíce využijete do hlubokého výstřihu. Prsa jsou tlačena z boku na střed a vytvoří úžasný dekolt. Měkká prsa v tomto střihu budou z košíčku vypadávat, proto nedoporučujeme.

 

Vyšší střed podprsenky mezi košíčky

Tento typ podprsenky je vhodný na pevná i mírně měkká prsa. U nás najdete u většiny podprsenek na běžné denní nošení a také u odepínacích podprsenek.

 

Vysoký střed podprsenky mezi košíčky

Tento typ podprsenky je vhodný na sport, velká i pro velmi měkká prsa. Měkká prsa potřebují podprsenku, která má i vysoké košíčky.

 

 

Výztuž košíčků

 

Výztuž lze vytáhnout

Podprsenka, která má z vnitřní části všitou kapsičku. Výztuž můžete a nemusíte mít. V okamžiku, kdy potřebujete větší dekolt, výztuž vložíte. Na denní nošení a v okamžiku, kdy neřešíte dekolt, ponecháte bez výztuže. Hodí se i pro ženy, kterým se často mění velikost a podle toho zda hubnou, či přiberou nosí či nenosí výztuž. Využívané také ženami co mají nesouměrné poprsí a výztuž používají jen do jednoho košíčku.

 

Podprsenka 3D spacer

Podprsenka v 3D materiálu je velmi oblíbená. Většina žen ji využívá k celodennímu nošení. Tento materiál umí pojmout plus mínus jednu velikost prsou. Je prodyšná, skvěle odvádí pot a zabraňuje pocení. Pod oblečením není tato podprsenka vůbec viditelná, nedělá nevzhledné zářezy. Podprsenka skvěle reaguje na změnu teploty díky technologii 3D.

Košíčky nemají šev, jsou poddajné a jen velmi lehce vyztužené.

Mírná výztuž podprsenky

Podprsenka s mírnou výztuží neznamená, že je přidaná výztuž. Je jen z pevnějšího materiálu než 3D podprsenka. Můžete mít v hladkém, krajkovém i kombinovaném provedení. Vhodná pro všechny ženy i k celodennímu nošení. Pod oblečením se nerýsuje.

 

Push up podprsenka

Podprsenka push-up je volba pro docílení většího dekoltu. Vhodná také pro ženy s vystouplým, či zapadlým hrudním košem, kde jsou prsa daleko od sebe. Výztuž pomůže prsa posunout víc k sobě a vytvoří úžasný žlábek.

 

Podprsenka nevyztužená

Podprsenka bez výztuže je vhodná každou ženu. Velké oblibě se těší zejména v létě, kde oceníte její prodyšnost. Kombinaci nevyztužené podprsenky, krajky a kostice, vzniká pohodlná a zároveň sexy podprsenka pro malá i velká prsa a také lahodí oku každého muže. Tento typ volí nejvíce ženy s velkými ňadry.

primadonna-deauville-0161811-podprsenka-na-velka-prsa


Kostice

Podprsenka s kosticí

Podprsenka s kosticí poskytuje dokonalou podporu prsou. Drží prsa na svém místě po celý den nošení a proto je velmi důležité mít opravdu správnou velikost!! Dobře se změřte, nebo se vydejte na prodejnu, kde s Vámi vyzkouší a doporučí správnou velikost. V případě špatné velikosti kostice tlačí a může způsobit i poškození prsních žláz. Pokud máte podprsenku ve správné velikosti o kostici nevíte.

 

Podprsenka bez kostic

Podprsenka bez kostic i výztuže je volbou pro ženu, která preferuje pohodlí. Podprsenka podpírá prsa úplně přirozeně. Vhodná i pro ženy co nesnesou kostice. Po zákroku prsou se v ní dá i spinkat. Pro oblíbenost podprsenky bez kostic, najdete i vyztuženou podprsenku, push up podprsenku, nevyztuženou podprsenku i sportovní podprsenku.


Ramínka šířka

Každý výrobce má své rozměry ramínek. V malých velikostech bývají většinou ramínka tenčí a se zvětšením velikosti se ramínka rozšiřují. Není tomu však vždy. Jsou typy podprsenek, kde jsou tenká či široká ramínka ve všech velikostech. Výrobce tento údaj neuvádí, postupně naše podprsenky ve všech velikostech měříme a doplníme popis i o tento údaj. Potřebujete-li rozměr či pevnost ramínek vědět hned, kontaktujte nás.

Ramínka odepínání

Nejsou odepínací ramínka

Ramínka jsou pevně přišitá vepředu i vzadu.

 

Podprsenka s odepínacími ramínky

Variabilní ramínka, která můžete plně odepnout. Úplně bez ramínek lze nosit podprsenky opatřené po obvodu z vnitřní části materiálem, který zajistí držení i bez ramínek. U popisu najdete zda lze či nelze plně odepínací podprsenka nosit i zcela bez ramínek. Zpevnění je většinou silikonovými proužky a gumou. Ramínka můžete také vyměnit za zdobná ramínka, která nikdo nepřehlédne. Ramínka lze zapnout vzadu do kříže, tím se narovnají záda a vytvoří se větší dekolt. Křížení využijete i pokud Vám padají ramínka. Také se hodí, pokud máte atypické oblečení, kde ramínka překřížením vedou těsně u krku a tím nejsou vidět. Lze také zapnout za krk spojením ramínek háčky do sebe, či jen jedním ramínkem, pokud je dostatečně dlouhé.

 

Odepínací ramínka jen vzadu

Ramínka s odepnutím jen vzadu lze zapnout vzadu do kříže, tím se narovnají záda a vytvoří se větší dekolt. Křížení využijete i pokud Vám padají ramínka. Také se hodí, pokud máte atypické oblečení, kde ramínka překřížením vedou těsně u krku a tím nejsou vidět. Lze také zapnout za krk spojením ramínek háčky do sebe, či jen jedním ramínkem, pokud je dostatečně dlouhé.

 

Silikonové podlepení

Plně odepínací podprsenky jsou opatřeny pevnou gumou, silikonovým podlepením, nebo i kombinací obojího. Silikonové proužky jsou umístěny po obvodu podprsenky, některé mají proužek i v horním lemu košíčků. Před nasazením podprsenky se silikonovým podlepením je vhodné pokožku v místě, kde se potkává silikonový proužek s tělem dobře odmastit. Odmastíte pleťovou vodou, poté nasadíte podprsenku, chvíli počkáte až se silikon zahřeje. Po zahřátí silikon pevně přilne k pokožce, podprsenka nikam necestuje a drží pevně na svém místě.


Obvod materiál a pevnost

Krajkový, hodně pružný obvod

Krajka je krásná a příjemná na těle, není nepříjemně pevná. Netvoří zářezy na kůži. Krajka po obvodu nošením povolí.

 

Hladký, pevný obvod

Pevný hladký obvod moc nepovolí.

 

Kombinace látka a krajka, mírně pružný obvod

Obvod časem lehce povolí.

 

brahunting_logo_ruzove