Podvazkové pásy a podvazky

21 položek celkem
svatebni-podvazek-odessa-julimex-pw02-modry
110 Kč / ks

Podvazek pro nevěstu, na ples, nebo promoci. Modrý a červený podvazek ODESSA v jednoduchém designu. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW02/CERVENA
svatebni-podvazek-bolonia-julimex-pw107-cerveny
120 Kč / ks

Podvazek BOLONIA s nastavitelným páskem do obvodu 60 cm. Jednoduchý hladký design ozdobený mašličkou. Skvělý doplněk pro oko muže, pro nevěstu, k večerním šatům i promoci. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW107/CERVENA
svatebni-podvazek-grenada-julimex-pw98-cerveny
130 Kč / ks

Podvazek GRENADA může být skvělým společníkem na ples, svatbu i promoci. Silikonový proužek pro lepší držení podvazku na noze. Mašlička je zdobená křišťálovým očkem. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW98/CERVENA
svatebni-podvazek-lublana-julimex-pw97
130 Kč / ks

V decentním designu přichází podvazek LUBLANA s jemnou mašličkou zdobenou křišťálovým očkem. Z vnitřní strany je jemný proužek silikonu pro pevné přilnutí k pokožce. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW97/MODRA
svatebni-podvazek-marrakesz-julimex-pw23-cerveny-slon
130 Kč / ks

Červený podvazek MARRAKESZ s přívěskem slona pro štěstí ve Váš důležitý den. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW23/CERVENA
svatebni-podvazek-monaco-julimex-pw03-modry
130 Kč / ks

Svatební podvazek je nezbytnou součástí svatebního dne každé nevěsty. V červené barvě využijete podvazek i na promoci a ples. Podvazek MONAKO je ve dvojité vrstvě jemného tylu. Pro nevěstu, která preferuje jednoduchý design. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.  

+ další
PW03/MODRA
svatebni-podvazek-andora-julimex-pw48-cerveny
160 Kč / ks

Podvazek ANDORA červené barvy z jemného saténu ozdobený mašlí. Nezbytný doplněk Vašeho svatebního dne, rozloučení se svobodou, plesu i promoce. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW48/CERVENA
svatebni-podvazek-fargo-julimex-pw108-cerveny
160 Kč / ks

Červený podvazek FARGO může být doplňkem svatebního dne nevěsty i rozloučení se svobodou. Skvěle se hodí na promoci i k večerním šatům. Kytička z jemných perliček na hebkém tylu. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW108/CERVENA
svatebni-podvazek-madrid-julimex-pw18-bily-modry
160 Kč / ks

Svatební podvazek Madrid v bílém tylu s tradiční modrou stuhou. Na první pohled zaujme kytička posetá jemnými perličkami. Oblíbený styl. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW18/BILA
Nahoru
Další produkty
Pokud hledáte konkrétní produkt značek PANACHE, PRIMADONNA, MARIE JO, ANDRES SARDA, JULIMEX a není u nás v nabídce, kontaktujte nás. Zboží nakupujeme přímo od těchto výrobců. Můžeme pro Vás zajistit všechny produkty, které jsou u těchto výrobců skladem.