JULIMEX

o-znacce-julimex

Značka, která myslí na nezbytné doplňky ke spodnímu prádlu to je JULIMEX. 

Pomáhá ženám užívat pohodlí i okouzlit atraktivním vzhledem.

Vyrábí dámské i pánské spodní prádlo. Specializuje se na dámské stahovací a formující spodní prádlo a doplňky.

Podložky pod ramínka podprsenky, které zabraňují padaní ramínek.

Prodlužovač - nástavec obvodu, pokud je podprsenka malá, tímto se prodlouží obvod.

Bandaletky proti oděru stehen a spoustu dalších.

Značka se sortimentem, který nikoho nediskriminuje ani nerozlišuje. 

Nebojí se navrhovat inovace nebo se zapojit do projektů, jejichž cílem je prolomit stereotypy a podpořit pohodlí v každodenním životě. 

Usilují o to, aby sortiment, který vyrábí, byl spojen nejen s pohodlím, ale především s dokonalým přizpůsobením potřeb každé ženy.

V roce 2019 získává značka Julimex ocenění bestseller v oblasti formujícího stahovacího prádla v segmentu Daywear.

38 položek celkem
masle-na-podprsenku-do-satu-s-holymi-zady-ba19-cerna
Tip
160 Kč / ks

Známe to asi všechny, že si koupíme šaty s holými zády a teprve potom hledáme podprsenku, která se k těmto šatům bude hodit. Existují i další možnosti řešení jako i nálepky na bradavky, ale ne každé ženě tento styl vyhovuje. Skvělý a rychlý trik bez nutnosti kupovat podprsenku se nabízí s touto...

+ další
BA19/BLACK/2
svatebni-podvazek-bolonia-julimex-pw107-cerveny
120 Kč / ks

Podvazek BOLONIA s nastavitelným páskem do obvodu 60 cm. Jednoduchý hladký design ozdobený mašličkou. Skvělý doplněk pro oko muže, pro nevěstu, k večerním šatům i promoci. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW107/CERVENA
svatebni-podvazek-andora-julimex-pw48-cerveny
160 Kč / ks

Podvazek ANDORA červené barvy z jemného saténu ozdobený mašlí. Nezbytný doplněk Vašeho svatebního dne, rozloučení se svobodou, plesu i promoce. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW48/CERVENA
svatebni-podvazek-marrakesz-julimex-pw23-cerveny-slon
130 Kč / ks

Červený podvazek MARRAKESZ s přívěskem slona pro štěstí ve Váš důležitý den. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW23/CERVENA
svatebni-podvazek-fargo-julimex-pw108-cerveny
160 Kč / ks

Červený podvazek FARGO může být doplňkem svatebního dne nevěsty i rozloučení se svobodou. Skvěle se hodí na promoci i k večerním šatům. Kytička z jemných perliček na hebkém tylu. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW108/CERVENA
svatebni-podvazek-salamanka-julimex-pw99-cerveny
170 Kč / ks

Podvazek je ze dvou vrstev jemného kvalitního tylu zdobený mašličkami a křišťálovým očkem. Silikonový proužek na vnitřní straně neumožní sklouznutí. Podvazek na svatbu, promoci i maturitní ples. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW99/CERVENA
svatebni-podvazek-grenada-julimex-pw98-cerveny
130 Kč / ks

Podvazek GRENADA může být skvělým společníkem na ples, svatbu i promoci. Silikonový proužek pro lepší držení podvazku na noze. Mašlička je zdobená křišťálovým očkem. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW98/CERVENA
svatebni-podvazek-lublana-julimex-pw97
130 Kč / ks

V decentním designu přichází podvazek LUBLANA s jemnou mašličkou zdobenou křišťálovým očkem. Z vnitřní strany je jemný proužek silikonu pro pevné přilnutí k pokožce. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW97/MODRA
svatebni-podvazek-helsinki-julimex-pw33
170 Kč / ks

Tradiční styl podvazku to je model HELSINKI. Jemný bílý tyl v kombinaci s modrou saténovou stuhou. Kytička je zdobená drobnými perličkami. Historie podvazku a jak správně nosit podvazek najdete zde.

+ další
PW33/MODRA
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 38 položek celkem