Podprsenka odepínací ramínka

17 položek celkem
marie jo jane podprsenka vyztuzena telova 0101336
2 470 Kč / ks
0101336BIL/70B
podprsenka odepinaci luna
+ další
11062/70B
luna-honeymoon-svatebni-podprsenka-korzetova-odepinaci-raminka-14032 LUN14032IVO/70D
Nahoru
Další produkty

Jak vybrat podprsenku bez ramínek?

Základem je mít odepínací podprsenku, která je v aktuální velikosti, pak nebude dělat potíže a bude plnit správně svou funkci podpory.

Komu se často mění postava má doma i 3 velikosti a podle té aktuální velikosti nosí tu správnou.

Stačí zajít ke svému prodejci a poradit se, kterou velikost z vaší sbírky máte právě teď nosit.

Každý výrobce má svoji tabulku velikostí, používá jiné materiály, které mohou být pevnější, nebo je v jiném střihu výška košíčků a zjistíte, že můžete mít velikost zcela jinou.

Při pořizování odepínací podprsenky přes e-shop, věnujte prosím pozornost správnému měření a tabulce velikostí odpovídající značky.

Funkce odepínací podprsenky

Nejprve je potřeba si říct, jestli chcete podprsenku s plně odepínacími ramínky, nebo podprsenku, která má odepínání pouze v zadní části. Tuto informaci najdete u podprsenky v podrobném popisu.

Plně odepínací ramínka 

Variabilní ramínka, která můžete plně odepnout. Úplně bez ramínek lze nosit podprsenky opatřené po obvodu z vnitřní části materiálem, který zajistí držení i bez ramínek. U popisu najdete, zda lze či nelze odepínací podprsenka nosit i zcela bez ramínek. Zpevnění je většinou silikonovými proužky  nebo gumou. Ramínka můžete také vyměnit za zdobná ramínka, která nikdo nepřehlédne. Ramínka lze zapnout vzadu do kříže, tím se narovnají záda a vytvoří se větší dekolt. Křížení využijete i pokud Vám padají ramínka. Také se hodí, pokud máte atypické oblečení, kde ramínka překřížením vedou těsně u krku a tím nejsou vidět. Lze také zapnout za krk spojením ramínek háčky do sebe, či jen jedním ramínkem, pokud je dostatečně dlouhé.

Odepínací ramínka jen vzadu

Podprsenku s odepnutím jen vzadu nelze nosit zcela bez ramínek. Lze zapnout vzadu do kříže, tím se narovnají záda a vytvoří se větší dekolt. Křížení využijete i pokud Vám padají ramínka. Také se hodí, pokud máte atypické oblečení, kde ramínka překřížením vedou těsně u krku a tím nejsou vidět. Lze také zapnout za krk spojením ramínek háčky do sebe, či jen jedním ramínkem, pokud je dostatečně dlouhé.

Přeskočte pudry a krémy

Aby odepínací podprsenka na těle necestovala a držela na svém místě po celou dobu nošení, vyhněte se nanášení zvlhčovače, pudru atd. Před nasazením odepínací podprsenky, odmastěte pokožku v místě, kde se potkává silikonový proužek s pokožkou. Odmastíte pleťovou vodou, nasadíte podprsenku, chvíli počkáte až se silikonový proužek přilne k pokožce a můžete vyrazit.

Jak se starat o podprsenku s odepínacími ramínky

Když najdete svou dokonalou podprsenku bez ramínek, važte si jí. Ruční praní s láskou a sušení s péčí! Vyhněte se praní v pračce a sušení v sušičce, protože to způsobí, že se všechny ty součásti, které tak tvrdě pracují, aby vás udržely podepřené a zvednuté se rozpadly. 

Podprsenku si vyměňte každý den. Mnoho žen si neuvědomuje, kolik bakterií, špíny i potu se při delším nošení v podprsence nashromáždí. Navíc se agresivní pot může dostat ke kosticím, a ty můžou začít i nehezky vrzat. Pokud nebudete podprsenku prát po každém celodenním nošení, může to mít neblahý vliv na materiál i elasticitu. Zkrátíte tak výrazně její životnost.

Pokud nemáte podprsenku zrovna na sobě, uložte ji tak, aby neměla prolomené košíčky a nikde se k sobě nedotýkal silikonový proužek.

Blahopřejeme, nyní znáte cestu k dokonalé odepínací podprsence.