Vrácení a výměna zboží

Jsme podacím i výdejním místem bra-hunting-zasilkovnapokud tedy posíláte cokoliv nám, můžete využít.

Máte jistotu že zásilka dorazí velmi rychle a za nízké náklady na poštovné.

Adresa:

Bra Hunting, s.r.o.

OC Chrpa, Krejnická 2021/1

148 00 Praha 11

Můžete využít vrácení i výměnu zboží ZDARMA, podrobné info zde

Výměna zboží 

Objednali jste si chybnou velikost? Bylo zboží po doručení poškozené nebo byste raději jinou barvu? Zboží lze do 14 dnů od obdržení vyměnit, popřípadě žádat vrácení kupní ceny.

Pokud jste obdrželi v důsledku nesprávného výběru výrobek, který Vám nevyhovuje svou velikostí, pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Účtováno vám bude pouze poštovné a balné. Výrobek pro výměnu nebo vrácení zašlete s kopií dokladu o koupi, nebo číslem objednávky nejlépe v originálním balení zpět na naši adresu. Na zboží ponechte cedulky papírové i látkové od výrobce, bez těchto cedulek není možné zboží vyměnit, ani vrátit. Posílejte prosím ve vhodném obalu, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě (například vhodným obalem pro zaslání vyztužené podprsenky je krabice, nikoli obálka). Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za něj žádat vrácení peněz.

Zboží můžete vyměnit i osobně v naší kamenné prodejně v Praze. 

Vrácení zboží 

Kupující přímý spotřebitel, může do 14 dnů v souladu s § 53 (7) občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Kupujícímu budou navráceny peněžní prostředky prostřednictvím bankovního převodu a to do 14-ti dnů od navrácení nepoškozeného zboží včetně originálního obalu na doručovací adresu prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě, že kupující žádá o výměnu zboží nebo vrácení peněz je povinen výrobek navrátit zpět bez známek používání, nepoškozený a v původním obalu spolu s kopií účetního dokladu, který obdržel při nákupu zboží.

Na zboží ponechte cedulky papírové i látkové od výrobce, bez těchto cedulek není možné zboží vyměnit, ani vrátit. 

Zboží můžete vrátit i osobně v naší kamenné prodejně v Praze.