Vrácení a výměna zboží

Jsme podacím i výdejním místem bra-hunting-zasilkovna pokud tedy posíláte cokoliv nám, můžete využít.

Máte jistotu že zásilka dorazí velmi rychle a za nízké náklady na poštovné.

Adresa:

Bra Hunting, s.r.o.

OC Chrpa, Krejnická 2021/1

148 00 Praha 11

Můžete využít vrácení i výměnu zboží ZDARMA.

Výměna zboží 

Objednali jste si chybnou velikost? Bylo zboží po doručení poškozené nebo byste raději jinou barvu? Zboží lze do 14 dnů od obdržení vyměnit, popřípadě žádat vrácení kupní ceny.

Pokud jste obdrželi v důsledku nesprávného výběru výrobek, který Vám nevyhovuje svou velikostí, pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc.

Vytvořte si novou objednávku na zboží, které požadujete vyměnit. Výrobek pro výměnu nebo vrácení zašlete s kopií dokladu o koupi, nebo číslem objednávky nejlépe v originálním balení zpět na naši adresu. Na zboží ponechte cedulky papírové i látkové od výrobce, bez těchto cedulek není možné zboží vyměnit, ani vrátit. Posílejte prosím ve vhodném obalu, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě (například vhodným obalem pro zaslání vyztužené podprsenky je krabice, nikoli obálka). Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za něj žádat vrácení peněz. Zboží můžete vyměnit i osobně v naší kamenné prodejně v Praze. 

Můžete využít vrácení i výměnu zboží ZDARMA, podrobné info zde.

Kupujícímu budou navráceny peněžní prostředky prostřednictvím bankovního převodu a to do 14-ti dnů od navrácení nepoškozeného zboží na doručovací adresu prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě, že kupující žádá o výměnu zboží nebo vrácení peněz je povinen výrobek navrátit zpět bez známek používání, nepoškozený spolu s kopií účetního dokladu, který obdržel při nákupu zboží. 

Vrácení zboží 

Kupující přímý spotřebitel, může do 14 dnů od převzetí zboží v souladu s § 53 (7) občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno do čtrnácti (14) dnů na email: info@brahunting.eu od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující předat i osobně v kamenné prodejně spolu se zbožím, které vrací. Kupujícímu budou navráceny peněžní prostředky prostřednictvím bankovního převodu a to do 14-ti dnů od navrácení nepoškozeného zboží na doručovací adresu prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě, že kupující žádá o výměnu zboží nebo vrácení peněz je povinen výrobek navrátit zpět bez známek používání, nepoškozený spolu s kopií účetního dokladu, který obdržel při nákupu zboží.

Na zboží ponechte cedulky papírové i látkové od výrobce, bez těchto cedulek není možné zboží vyměnit, ani vrátit. 

brahunting.eu