Vrácení a výměna zboží

Zboží lze do 14 dnů od převzetí vyměnit a vrátit odesláním i osobně na naší prodejně v Praze.

Adresa pro vrácení a výměnu zboží

Bra Hunting, s.r.o.

OC Chrpa, Krejnická 2021/1

148 00 Praha 4

VÝMĚNA ZBOŽÍ 

Zboží k výměně můžete odeslat vlastní cestou, nebo přes náš zpětný kód pro ZÁSILKOVNU: 98661408 platný pro odeslání z ČR a Slovenska. Při podání nic neplatíte. Zvýhodněná cena 60,- Kč za zpětné dopravné je odečtena z ceny vráceného zboží.

Vytvořte si obratem novou objednávku. Do poznámky pro prodejce v košíku napište: VÝMĚNA + číslo původní objednávky. Objednávku k výměně je potřeba vytvořit dříve, než obdržíme vrácené zboží.

Nemícháme peníze z objednávek, vznikl by zbytečný chaos ve vratkách a objednávky mají i svůj variabilní symbol, který se páruje s platbou. Z původní objednávky Vám peníze vrátíme a k nové objednávce si prosím vytvořte dopravu a platbu, jak Vám bude vyhovovat. 

Pokud není objednávka k výměně vytvořena dříve, než vystavíme dobropis k vrácenému zboží, pak je odečteno 84,- Kč za zpětnou dopravu. 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží k vrácení můžete odeslat vlastní cestou, nebo přes náš zpětný kód pro ZÁSILKOVNU: 99851319 platný pro odeslání z ČR a Slovenska. Při podání nic neplatíte. Zpětné dopravné 84,- Kč je odečteno z ceny vráceného zboží.

BALENÍ A ODESLÁNÍ

Zboží zabalte nejlépe do původní krabice, odlepte původní štítek, nic není potřeba nadepisovat.

K vrácenému zboží přiložte kopii dokladu o koupi, nebo číslo objednávky +Odstoupení od smlouvy, Bra Hunting ke stažení

Odstoupení od smlouvy musí prodávající obdržet do 14 dní od převzetí zboží. Odstoupení můžete napsat i svými slovy bez formuláře. Na zboží ponechte cedulky papírové i látkové od výrobce, bez těchto cedulek není možné zboží vyměnit, ani vrátit.

Posílejte prosím ve vhodném obalu, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě (například vhodným obalem pro zaslání vyztužené podprsenky je krabice, nikoli obálka). Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za něj žádat vrácení peněz.

Balíček odneste na podací místo Zásilkovny a sdělte obsluze zpětný kód a Vaše příjmení! Požádejte o potvrzení, že jste zásilku předali, zkontrolujte, zda je na štítku uvedeno Vaše jméno, abyste v případě ztráty zásilky měli doklad o odeslání. Zboží můžete vyměnit a vrátit i osobně v naší kamenné prodejně v Praze. 

Naše prádlo prodáváme denně v naší kamenné prodejně v Praze a můžeme Vám odbornou radou při výběru prádla pomoci.

Kontaktujte nás

Přejeme Vám příjemný nákup

brahunting.eu