Většina žen nosí špatnou podprsenku

Většina žen nosí špatně velikost, střih i typ podprsenky

Co nemá dělat podprsenka:

- prsa lezou v podpaží, vepředu nahoře z košíčku, nebo dole  

- obvod cestuje po těle

- padají ramínka

- zadní část leze nahoru

- píchají kostice do prsou

- podprsenka odstává na košíčkách

- bolestivé otlaky na pokožce

- protlačená místa, zařezávající ramínka

- podprsenka přeřezává prsa

- prsa na břiše

Dnes a denně přichází ženy s podprsenkovými problémy, které neumí vyřešit. Nosíme značkové oblečení, krásné kabelky, a tak důležitá součást oblečení jako je podprsenka je velmi často podceňována. Ze špatně zvolené podprsenky můžou nastat i nepříjemné bolesti zad a hlavy. 

Podprsenky nesprávné velikosti, zejména malé košíčky, kde kostice tlačí do prsou a pokud se nosí delší dobu, jsou schopné podpořit rakovinu prsu.

Malá kostice vyvíjí tlak na tkáně prsu a okolní svaly. Je moudré poznamenat, že nejčastěji se vyskytuje rakovina prsu v mléčných žlázách.

Nosit podprsenky nesprávné velikosti vede také velmi často k trvalému ochabnutí prsou.

Správně zvolená podprsenka je na těle příjemná, dokáže i opticky zeštíhlit a ubrat za 5 minut až 7 kg a to už stojí za to s tím něco udělat, že?

Až 8 z 10 žen nosí špatnou podprsenku, to víme.


 

 

 

 

 

 

 

Jedné lezou prsa v podpaží, jiná si stěžuje, že celý den musí podprsenku upravovat, další popoběhne a div jí prsa nevyrazí zuby, padající ramínka atd.

Podprsenka je primárně navržena tak, aby poskytovala podporu prsou. Perfektní velikost a střih vám pomůže cítit se pohodlně, nesprávná velikost udělá pravý opak.

V okamžiku správného výběru podprsenky zjistíme, že se pár věcí změnilo k lepšímu. 

Žena, co měla pocit, že prsa nemá, odchází s pěkným výstřihem a je překvapená, kde se jí ta prsa tam vzala. Žena, co jí prsa naopak překážely a nešlo jí ani připažit, má prsa najednou menší a vypadá i daleko štíhlejší. Správnou podprsenkou se zlepší i stav bolavých zad. Pokud nosíme podprsenku, která má velmi volný obvod a prsa jsou velká a těžká, celou váhu nosí záda. Máme- li podprsenku ve správné velikosti, musí být obvod pevný a váha prsou je tím rovnoměrně rozložená mezi podprsenku a záda.

Co si budeme, s podprsenkou trávíme i 15 hodin denně a měla by být naší přítelkyní, když ji nosíme na srdci, že?

A přesto ji hodně žen nenávidí...pojďme to změnit a mít konečně podprsenku, která vám sedne.

Přijďte se poradit do naší prodejny v Praze.