Dne 28.9. je kamenná prodejna otevřena 10.00-13.30 hod. a 14.00-18.00 hod.

Proč nosit sportovní podprsenku bez ohledu na velikost?

Přemýšlíte, zda skutečně potřebujete kvalitní sportovní podprsenku a zda se místo toho můžete zbavit staré podprsenky? 

Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, proč by to mohlo být jedno z nejhorších rozhodnutí, jaké jste kdy udělala!

Klíč je v názvu

Jsme hrdí na úžasnou podporu, kterou mohou nabídnout všechny naše značky. Přestože naše spodní prádlo skvěle podporuje vaše poprsí, každodenní podprsenky nejsou navrženy tak, aby zvládaly dopad sportu. Ke správné aktivitě je potřeba nosit vhodnou podprsenku. Podprsenka na denní nošení splní požadavky mírného zatížení. Když budete celý den sedět u stolu nebo nakupovat, pak je to v pořádku, ale ve třídě zátěže a většího pohybu nebude vaše podprsenka stačit. 

Sportovní podprsenky Panache dokážou snížit odrazy až o 83%!

Dlouhodobé poškození

Pojivová tkáň ve vašich prsou se nazývá „Cooperův vaz“, který pomáhá udržet vaše prsa zvednutá, tvarovaná a podepřená. Pokud nenosíte sportovní podprsenku navrženou tak, aby udržela prsa na místě (tedy až o 83% méně odrazu), riskujete poškození vazů Cooper. To může způsobit „prověšení“ vašich prsou, což může být často nevratné a nepříjemné poškození. Pokud máte větší poprsí, můžete zjistit, že často bojujete s bolestmi zad a ramen. To může být dlouhodobé, pokud budete při cvičení nadále nosit špatnou podprsenku. 

panache-sportovni-podprsenka-s-kostici-5021-grey-marl (6)S

Sportovní podprsenky Panache jsou navrženy tak, aby rozptylovaly tlak z vašich ramen od polstrovaných ramínek až po úpravu zad.

Ale nezapomeňte, bez ohledu na vaši velikost (košíček B nebo košíček J), stále vám hrozí poškození vazů Cooper!

Tkanina

Ta stará podprsenka pod triko, o které jste si mysleli, že se může hodit jako podprsenka na sport, není vyrobena z látky odvádějící vlhkost. To znamená, že snese trochu pravidelného denního tělesného tepla i potu, ale ne celou hodinu aktivního pohybu. Sportovní podprsenky PANACHE jsou vyrobeny z prodyšných vnějších výkonných tkanin, které odvádí od těla pot. Takže vaše pokožka může dýchat, což znamená, že si sportovní podprsenka PANACHE poradí se spoustou tepla a potu, aniž by se zničila, nebo změnila barvu.

 Zlepšete svůj výkon

Může být těžké dosáhnout svých cílů, když vám je všechno nepříjemné, protože nemáte podpůrnou sportovní podprsenku. 

Když snížíte odraz, zastavíte bolest a dostanete šanci soustředit se na to, na čem záleží nejvíce. Dokážete toho tolik dosáhnout!

panache-sportovni-podprsenka-bez-kostic-7341b-charcoal-marl

 

 Bez legín byste do posilovny nešli

Do posilovny byste nešli bez legín, tak proč byste chodili bez sportovní podprsenky? Jsou stejně důležité! Sportovní podprsenka je důležitou součástí vaší posilovací soupravy. Věnujte pozornost a péči svým prsům, aby o ně bylo dobře postaráno ve sportovní podprsence a snadněji dosáhnete i svých sportovních výkonů. Naše kolekce Panache Sport nabízí více než 60 různých velikostí sportovních podprsenek, takže si můžete najít svou perfektně padnoucí sportovní podprsenku, která plní práci, pro kterou byla vyrobena! 

Je čas přestat dělat kompromisy.

Sportovní podprsenky jsou v různých barvách.

Barevné řady patří mezi LIMITOVANÉ EDICE.

Vyberte si tu svoji.

Panache Sport 5021 s kosticí zde.

Panache Sport 7341 bez kostic zde. 

 

brahunting_logo_ruzove